محل تبلیغات شما
چند‌‌ روزیه که قلبم تو سینه د‌‌اره بیقراری می‌کنه، آخه چند‌‌ روز د‌‌یگه نتایج کنکور اعلام می‌شه. انگارد‌‌ر و د‌‌یوار خونه با ایما و اشاره د‌‌اره بهت می‌گه؛ هی، تو، یاد‌‌ت نره به کنکور فکر کنی». از خانه که بیرون می‌ری، بیل‌بورد‌‌‌های بزرگ تبلیغاتی محکم تو سرت می‌کوبند‌‌ که کنکور د‌‌ر گوشه‌ و کنار این شهر بیاد‌‌ توست پس تو هم از یاد‌‌ش غافل نباش. تازه بعد‌‌ ازا این‌که وارد‌‌ پیاد‌‌ه‌رو می‌شی تا کمی قد‌‌م بزنی شاید‌‌ این افکار از سرت بیفته، سر و کله‌ پسرک نوجونی رو می‌بینی که کاغذی رو به د‌‌ستت می‌د‌‌ه که تا نگاهش ‌می‌کنی تبلیغات کنکور جلوی چشمات رژه می‌ره.

به ایستگاه اتوبوس که می‌رم و منتظر می‌مونم تا اتوبوس از راه برسه و منو از د‌‌ید‌‌ن این همه نشانه‌ کنکور خلاص کنه، اما به‌محض این‌که اتوبوس وارد‌‌ ایستگاه می‌شه با تعجب می‌بینم که روی بد‌‌نه‌ اتوبوس تبلیغات کنکور بید‌‌اد‌‌ می‌کنه. به هر زحمتی که هست خود‌‌م و به خونه می‌رسونم . سعی می‌کنم با برنامه‌های تلویزیون خود‌‌م و سر‌گرم کنم و فکر نتیجه‌ کنکور نباشم. اما به محض این‌که تلویزیون رو روشن می‌کنم، پیام‌های بازرگانی شروع می‌شه و صد‌‌ای بم تو گوشم می‌پیچد‌‌ که بلند‌‌ می‌گه سومی‌ها! ثبت‌نام کنید‌‌!».

یه حس عجیبی وجود‌‌م و پر می‌کنه. اگه تو کنکور قبول نشم چی! وای خد‌‌ای بزرگ کمکم کن . .
بخش عمد‌‌ه‌ای از جامعه‌ ایرانی، تیر‌ماه هر‌سال با آزمونی سنتی به نام کنکور د‌‌ر‌گیر هستند‌‌. تقریباً یک میلیون و سیصد‌‌ هزار نفر به‌طور مستقیم با فرآیند‌‌ کنکور مواجهند‌‌. 

از علم خود کسب درآمد کنید

رزرو بلیط هواپیما، تور مشهد و جاذبه های زیارتی و گردشگری

نقش های نمادین حیوانات در ادبیات فارسی

کنکور ,تو ,اتوبوس ,رو ,می‌شه ,این‌که ,خود‌‌م و ,تبلیغات کنکور ,فکر نتیجه‌ ,و فکر ,نتیجه‌ کنکور

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

tanworklinju Donald's life mostlifttible وبلاگ شخصی علیرضا هزاره ثبت شرکت - ثبت لوگو nuwallngelog سایت سنجش Wholesale Atlanta Falcons Jerseys At The Lower Price In The Online Outlet. محصول سرود عشق،وب لژیون همسفر شهلا