محل تبلیغات شما

سلام . نماز و روزه هاتون قبول درگاه حق تعالی

این اولین پست بنده بعد از جریان هک و . است . شرمنده که فشار درسی زیاد بود

نزدیک اعلام نتایج کنکوره . وظیفه ی خودم میدونم در حد توانم اطلاعات در اختیارتون قرار بدم . دانشگاه خودم رو با افتخار معرفی میکنم .

دانشگاه علوم پزشکی شیراز بین دانشگاه های علوم پزشکی رتبه ی دوم بعد از تهران رو داره .

1 . تهران

2 . شیراز

3 . شهید بهشتی

4 . اصفهان

5 . تبریز

6 . مشهد

البته فقط علوم پزشکی ها .

رتبه بندی رشته به رشته هم هست تا جایی که بنده میدونم پزشکی شیراز دوم یا سوم و دندانپزشکی شیراز چهارم و تغذیه ی شیراز دومه .

البته دقت کنید این تصور که شما دانشگاه شوم قبول شدید پس حتما سومی هم قبول میشید درست نیست . به تقاضاهای اون سال بستگی داره طوری که یکی از دوستان بنده سال 90 تغذیه اصفهان قبول نشد ولی شیراز قبول شد با این که شیراز بالاتره . دلیلش اینه که تقاضا برای اصفهان زیاد بوده .

شرایط بومی و سختی دوری از خانواده و خوابگاه رو هم در نظر بگیرید . با آرامش درس خوندن تو دانشگاه سوم و کسب علم زیاد بهتر از درس خوندن در دانشگاه رتبه ی اول بدون کسب علم کافی و صرفا گرفتن مدرکه .

به همین دلیل خیلی از رتبه های عالی بومی شیراز خانواده رو به تهران ترجیح دادن . مثلا رتبه ی پنج تجربی کشوری  90  و رتبه ی یازده منطقه 3 سال 90 از بم پزشکی شیراز میخونن وبعد مسافت و سختی رو در نظر گرفتن .

با آرزوی موفقیت و پیروزی .

از علم خود کسب درآمد کنید

رزرو بلیط هواپیما، تور مشهد و جاذبه های زیارتی و گردشگری

نقش های نمادین حیوانات در ادبیات فارسی

شیراز ,دانشگاه ,رتبه ,ی ,پزشکی ,قبول ,علوم پزشکی ,رتبه ی ,پزشکی شیراز ,سال 90 ,بعد از ,علوم پزشکی شیراز

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وب لژیون علی رحمانیان لی لی آی تی hermaieni دکوراسیون و لوازم خانگی لینکدونی گروه کانال تلگرام littlifeli بهترین تحقیق های دانشگاهی دفتر تجارت الکترونیک ولقان Aura's game پیش دبستانی صلحا